آیفون الکتروپیک

آیفون الکتروپیک

یکی از شرکت هایی که سالها در حوزه طراحی و ساخت انواع سیستم های امنیتی و نظارتی گام برداشته است ، شرکت آیفون الکتروپیک است که در سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را با تولید اولین گوشی صوتی به اسم کلون آغاز کرده است و تلاش نموده با بهره گیری از کادری باتجربه، سطح کیفی محصولات خود را آفزایش دهد . که همین موضوع محصولات الکتروپیک را در رده مناسبی قرار داده است.

در بازار رقابت مدل آیفون تصویری یکی از اولین تولید کننده ها شرکت الکتروپیک است که تلاش نموده با طراحی و ساخت محصولات مختلف و با کیفیت، نام خود را در بین عموم مشتریان جا بیندازد و با شنیدن نام الکتروپیک سابقه گوشی های صوتی آغازین آن و تجربه کاری اش را به یاد آوریم.

تنوع در آیفون های تصویری از برند الکتروپیک

محصولات شرکت الکتروپیک در مجموع  شامل انواع آیفون های صوتی الکتروپیک،  پنل های صوتی و پنل تصویری الکتروپیک می باشند همینطور محصولات یوتاب که حاوی انواع جک کنترل درب پارکینگ و سنسورهای روشنایی می باشند نیز در دسته تولیدات این شرکت قرار دارند .

محصولات آبفون های تصویری با داشتن گواهینامه iso 2008 و iso 9001 و نیز کیفیت و قدرت خیلی بالا هم اکنون از محبوبیت زیادی بین مشتریان برخوردار می باشند.

و همینطور علاوه بر کیفیت زیاد  محصولات الکتروپیک مشخصات دیگری که انواع آیفون تصویری الکتروپیک را از دیگر  برندها شاخص می سازد و شماتیک ساده و همینطور دارای کارایی بالای این تولیدات است .همینطور کیفیت خیلی زیاد تصویری در انواع رنگی آیفون تصویری  باعث شده محصولات این شرکت در رده آیفون های تصویری معروف با تقاضای زیاد قرار گیرند.

سایزهای صفحه نمایش

شکل ظاهری و کارآیی صفحه نمایش رنگی الکتروپیک متفاوت با دیگر برندها است.

سه مدل سه و نیم، چهار، پنج و هفت اینچ از صفحه نمایش هایی هستند که شرکت الکتروپیک برای محصولاتش انتخاب کرده است. صفحه نمایش آیفون تصویری الکتروپیک ۱۲۶۸ در سایز ۳.۵ اینچی طراحی شده است و مثل دیگر آیفون های قدیمی که معمولا از ظاهر آیفون تصویری کوماکس برای طراحی شبیه سازی می شود، دارای سه تا کلید برای روشن کردن صفحه نمایش، باز کردن در و ارتباط داخلی بود.

آیفون تصویری الکتروپیک و صفحه کلید لمسی آن

شرکت الکتروپیک محصولاتش را با قابلیت کلید لمسی به بازارمعرفی کرده است .

که در رده آیفون های تصویری لوکس قرار می گیرد. قیمت دربازکن اف اف الکترویک با لمسی بودن این کلید ها افزایش یافته است و در شکل ظاهری آیفون تصویری الکتروپیک هم بسیار باتاثیر هستند، برای مثال مدل ۱۰۹۶ پیک یا آیفون ۱۲۹۴ الکتروپیک دارای این مدل هستند.

آیفون های تصویری گوشی دار و بدون گوشی

انواع آیفون های تصویری الکتروپیک در دو مدل ساده با گوشی (بیشتر مدل آیفون پیک از این مدل هستند) و مدل بی گوشی (آیفون هندزفری پیک) تولید و به بازار عرضه شده اند البته  که در ابتدا انواع آیفون تصویری با گوشی و به صورت ساده به تولید رسیده است ولی بعدها از آنجا که هدف این شرکت انجام نوآوری در محصولاتش بوده است .

مدلی از آیفون تصویری بدون گوشی را نیز تولید وبه بازار عرضه نموده است  که همین موضوع نشان دهنده اهمیت به نظر مشتریان مختلف می باشد.

 

تماس با ایمن باش :

۰۹۰۳۲۸۰۴۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۸۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۴۶۶۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =