آیفون های—- تصویری اف اف :

آیفون تصویری اف اف را از ایمن باش تهیه نمایید ، در خدمت شما هستیم با بهترین امکانات و خدمات ،کافیست که با ما تماس بگیرید.

ویژگی های آیفون تصویری اف اف:

از تولیدات اولین شرکت در بازکن ایرانی اف اف ، آیفون تصویری FF است که این اسم برای گوش همه ما غریبه نیست و هنوز هم بسیاری از افراد به زنگ های درخانه یا به آیفون خانه اف اف می گویند که این موضوع نشان می دهد شرکت FF اعتبار و قدمتی بسیار دارد و توانسته نام خود را در ذهن همه ماندگار بسازد.

شرکت اف اف با هدف تولید در های اتوماتیک پارکینگی و درب بازکن های تصویری در سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را با تعدادی از مهندسین خلاق و خوش فکر آغاز کرده است و پس از مدت کوتاهی توانست با ارائه آیفون تصویری FF  با قیمت های مناسب به رقابت با شرکت های دیگر بپردازد.

در آغاز فعالیت این شرکت  آیفون صوتی FF تولید می شده است که در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار گرفته است و فقط برای انتقال دادن صدا و باز کردن در به کار می رفت ولی با گسترش بازار رقابت در دنیای آیفون ها این شرکت هم شروع به تولید کردن انواع آیفون تصویری FF با کیفیت درست نمود و توانست جایگاه محکمی را بین مابقی تولید کنندگان برای خود ایجاد کند.

یکی از خصوصیات دربازکن های تصویری FF قیمت آنها نسبت به مابقی محصولات بازار است بنابراین این تولیدات برای اشخاص حساس به قیمت گزینه مناسبی است.

 

حافظه در بازکن تصویری FF

یکی از ویژگی های درب بازکن های تصویری FF داشتن حافظه یا بدون حافظه بودن آنها است.

که در مدل حافظه دار شما می توانید از فرد مراجعه کننده یا از در منزل عکسها و فیلم هایی را تهیه کنید و در حافظه داخلی آیفون FF ذخیره نمایید البته تهیه این تصاویر و فیلم ها می تواند به صورت اتوماتیک باشد یا حتی دستی باشد.

اگر تصویربرداری به حالت اتوماتیک باشد ، با هر بار زنگ خوردن عکسی به صورت خودکار از پنل دم دری تهیه می شود که این قابلیت موقعی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد که شما در منزل خود حضور ندارید و بعد از بازگشت می خواهید از رفت و آمد اشخاص مطلع شوید.

انتخاب در بازکن تصویری حافظه دار و حتی بدون حافظه FF به شما بستگی دارد و این ویژگی می تواند در قیمت اف اف تصویری اثرگذار باشد.

در نامگذاری انواع دربازکن تصویری اف اف  مثل بعضی از مدل های آیفون تصویری سیماران از حرف M برای نشان دادن حافظه محصول استفاده می شود مثلا مانیتور رنگی P70 اف اف بدون حافظه است و مدل P70M دارای حافظه است  و یا آیفون تصویری P43 اف اف هم بدون حافظه است و مدل P43M دارای حافظه است.

شما می توانید انواع آیفون تصویریFF را با مشخصات در فروشگاه ایمن باش مشاهده کنید. همچنین تیم ما در قسمت فروش برای پاسخگویی و راهنمایی به شما آماده هستند و می توانید با تماس باما ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت آیفون تصویری اف اف تکنولوژی

یکی از موارد بااهمیت در خرید کالا از نظر مشتریان قیمت آن ها ست. امروزه کمپانی های تولید کننده هر مدل محصولی نیز سعی بر این دارند تا محصولی با کیفیت عالی و البته منطقی ترین قیمت را به بازار عرضه کنند. آیفون اف اف هم نیز همینطور است و توانسته تا عالی ترین کیفیت را در کنار سطح قابل قبولی از قیمت برای هر محصولخود روانه بازار کند.

با ما در تماس باشید:

۰۹۰۳۲۸۰۴۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۸۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۴۶۶۶

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =