آیفون تصویری

آیفون تصویری این روزها جرء اصلی هر ساختمان به حساب می‌آید که باعث ایجاد آسایش و امنیت برای ساکنین آپارتمان می‌شود.
با استفاده از درب بازکن ویدیویی شما قادر خواهید بود هر شخصی که زنگ منزل یا واحد شما را می‌زند،تصویرش را ببینید و ثبت کنید و با آن‌ها صحبت کنید و در صورت شناخت درب را باز کنید.
با استفاده از و نصب دوربین مداربسته شما می‌توانید تصاویر صفحه دم دری را بروی مانیتور خود تماشا کنید .
حتی میتوانید با اتصال موبایل به صفحه نمایش، تصاویر را در تلفن همراه هوشمند خود را مشاهده کنید.

یک راه آسان برای محافظت از سرقت از اموال، تهاجم به منزل و شناسایی افرادی است که قبل از باز کردن درب جلوی درب منازل شما هستند.
اولین خط دفاع برای صاحبان خانه که نه تنها به شما امکان می‌دهد تا با شخص دیگری در خارج ببینید، بلکه با آن‌ها صحبت می‌کنید،
بلکه فیلم‌هایی از بازدید کنندگان را ضبط می‌کند که در حالی که شما دور هستید یا قادر به پاسخگویی نیستید، بازدید کننده‌هایی را که به درب شما نزدیک می شوند، تصاویرشان ضبط می‌کند.

درب بازکن ویدیویی یک سیستم مخابره‌ایی داخل ساختمان است که برای مدیریت زنگ‌های برقرار شده درب ورودی ساختمان (مجتمع مسکونی ، خانه خانوادگی جدا شده ، محل کار و غیره) استفاده می‌شود که دسترسی به آن کنترل می‌شود.
ارتباطات سمعی و بصری بین داخل و خارج. ویژگی اصلی درب بازکن ویدیویی است که فرد را در داخل خانه قادر می‌سازد تا بازدید کننده را شناسایی کند و در صورت تمایل، به مکالمه بپردازد و / یا در را باز کند .

با کمی جستجو در میان دسته‌های مختلف درب باز کن در فروشگاه اینترنتی ایمن باش، می‌توانید انواع آن را مشاهده کنید و به روزترین لیست قیمت درب بازکن ویدیویی را دریافت کنید.

 

X