جک پارکینگ سوزوکی مدل 600

جک سوزوکی:

خیلی وقت است که است که جک پارکینگی ایرانی به علت بالا رفتن کیفیت و خدمات پس از فروش بلند مدت و کاملا مناسب و همینطور قیمت اقتصادی در ایران فراگیر شده است. هم اکنون تعدادی از شرکت های تولید کننده سخت در حال جا انداختن اجناسشان در بازار و وسعت دادن سهمشان هستند که ما در این بین تنها به جک های پارکینگی سوزوکی می پردازد.

 سوزوکی یک تازه وارد به حساب می آید که با اینکه به تازگی وارد شده است اما سهم بسیار خوبی از بازار جک های پارکینگی ایرانی را برای خوذ بدست آورده. اما چه مواردی موجب شده که جک پارکینگی سوزوکی در این چند سال اینقدر معرف شود که افراد در مورد خوب  یا بد بودن آن نظر خواهی کند.

 

دو مورد اساسی را می توان عامل موفقیت جک های چارکینگی سوزوکی در بازار کشور دانست:

اولین مورد قیمت کم این جک  های پارکینگی است که نظر بسیاری مشتریان را به خود جلب کرده است و تقریبا ارزانترین جک پارکینگی بااعتبار در ایران است.

دومین مورد بعدی تبلیغات درست و کارآمد شرکت سوزوکی است که این جک های پارکینگی  را به درستی و با شرایط  مناسب به فروشندگان ارائه نموده است.

اما جک های سوزوکی معایبی دارند وشرکت سوزوکی برای حل آن تدابیری به خرج داده است در ادامه بررسی می کنیم:

از کار افتادن مدار کنترل جک سوزوکی

خرابی مدار کنترل جک های سوزوکی در مدل سیتی وان  به یک امرعادی مبدل شده است که شرکت سوزوکی برای حل این ایراد مدل مدار کنترل رز را معرفی کرد که خیلی کاربردی و تقریبا میزان معایب جک های سوزوکی را به صفر رساند.

این مورد خیلی آزار دهنده بود اما شرکت سوزوکی به موقع محصول خود را به روز کرد و این مشکلات را پایان داد.

البته که این شرکت برای تمامی مشتریان خود که  این مشکلات را داشتند، خدمات تعویض رایگان برد اصلی را انجام داد .

جدایی سرجک از روی شفت

این مورد هم در تعدادی از بازوهای سوزوکی مشاهده شده است. به گونه ای که طی زمانی مشخص سر جک از روی شفت جدا شده  است و نیاز به تعویض بازو دارد. شرکت سوزوکی برای از حل این مشکل سرجک را قوی تر نموده است و از موادی برای استهکام بیشتر این قسمت استفاده کرده است. اکنون تمام بازو ها با شفت تقویت شده اند و عرضه می شوند و نگرانی درمورد این عیب این جک ها  وجود ندارد.

شرکت سوزوکی تمام جکهایی که در گذشته نصب شده بودند و با این مشکل روبرو بودند را به رایگان تعویض می کند.

خرابی چشمی جک های پارکینگی سوزوکی

این مورد هم یکی از شایع ترین عیب جک پارکینگی  بود که به دلیل استفاده از مواد نامناسب روی چشمی ایجاد شده است. شرکت سوزوکی بسیار تلاش کرد تا با تغییراتی در مواد اولیه و قالب این ایراد را بر طرف نماید ، ولی در این موضوع موفق نبود و سوزوکی ر آخر تصمیم گرفت چشمی جک کنترلی خود را جمع آوری کند و بجای آنها چشمی های جدیدی از یک برند معتبر به مشتریان خود ارائه دهد.

مشکل در خلاص کردن جک ها

این مشکلی قدیمی در جک های پارکینگی بوده است که شرکت چرخنده داخلی این جک را تغییر داده است و حالا به ندرت مشکلی در خلاص کردن بازوها دیده می شود. البته تمام جک ها برای خلاص شدن نیاز به متدی خاص دارند تا بتوان جک راحتی به حالت دستی تغییر داد.

نتیجه گیری در مورد جک پارکینگی سوزوکی

سوزوکی برای کامل شدن سال های طولانی را پشت گذرانده است و بر مشکلات زیادی فائق شده است. در حال حاضر پس از اصلاح ایرادات میتوان به این جک پارکینگی با خدمات مناسب تعویض ،اعتماد کرد.

برای خرید و سفارش جک پارکینگی  با ایمن باش در تماس باشید.

۰۹۱۲۲۶۴۰۱۲۲

۰۹۰۳۲۸۰۴۶۶۶

۰۲۶۳۲۸۰۸۶۶۶

۰۲۶۳۲۸۰۴۶۶۶

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =