ویژگی های آیفون تابا

 آیفون تصویری تابا

برای سفارش آیفون تصویری تابا با ما تماس بگیرید در خدمت شما هستیم . در ادامه به گزارش ویژگی های آیفون تابا می پردازیم.

ویژگی های آیفون تصویری تابا

ایمن باش در این مقاله قصد دارد به چندتا از خصوصیات و ویژگی های خیلی مهم آیفون تابا بپردازد تا شما با قابلیت‌های منحصربه فرد آیفون تصویری تابا بیشتر آشنا شوید.

  • قابلیت ارتباط داخلی

اگرشما هم از آن دسته افرادی هستید که ساکن یک ساختمان تجاری یا مسکونی با تعداد واحد بالا هستید، قطعا مواقعی پیش آمده است که شما با یکی از واحدها‌ی ساختمان کار مهمی داشته باشید و از شما درخواست شود تا دم در واحد مورد نظر بروید.

اگر هم مدیر ساختمان باشید، کار  بسیار پیچیده تر می شود و شاید شما مجبور باشید که به تک تک واحد‌ها بروید.

اما موضوع مهمی که در این ویژگی قصد داریم تا کامل تر برایتان مشخص کنیم اینست که شاید شما بخواهید از واحد خودتان  با دیگر واحد ساختمان ارتباط برقرار کنید ، ویژگی ارتباط داخلی آیفون تابا به شما این امکان را می دهد تا از واحد خودتان با همه واحد‌ها ارتباط صوتی برقرار کنید.

و همین ارتباط از دیگر واحد ها با شما برقرار می شود ، علاوه بر آن همه واحد‌ها می توانند در صورت لزوم با قسمت های نگهبانی هم ارتباط برقرار کنند.

اگر شما هم دوست دارید یک مانیتور با ویژگی ارتباط داخلی داشته باشید آیفون تصویری تابا را با قیمت مناسب از ایمن باش تهیه نمایید.

  • بلیت ضبط تصاویر

بارها شده شما به مهمانی رفته اید و برایتان مهمان یا مراجعه کننده ای آمده که در نبودتان برای شما مهم است  بدانید مراجعه کننده چه شخصی بوده حتی شاید فرد مهمی بوده است و شما بخواهید مطلع باشید . شرکت تابا بر روی تعدادی از مانیتور‌های خود قابلیت ذخیره تصویر را قرار داده است و لحظه ای که فردی  زنگ واحد را فشار داد به صورت اتوماتیک تصویر فرد مورد نظر درحافظه‌ آیفون تصویری تابا ذخیره شود و موقعی که شما بازگشتید می توانید تصویر فرد را با ساعت دقیق بررسی کنید.

ایمن باش در خدمت شماست تا محصولی باکیفیت و عالی را به شما تحویل دهد.

  • صفحه کلید لمسی

از ویژگی های آیفون تابا می توان به صفحه کلید لمسی آن اشاره کرد .

در عصر حاضر با ورود گوشی‌های هوشمند همه ما به این نوع فناور عادت کرده ایم  آیفون تصویری تابا با صفحه کلید لمسی یکی از محصولات شرکت تابا است. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باسید.

  • قابلیت اتصال به دوربین مدار بسته

نمی توان  این ویژ‌گی خاص آیفون تابا را نادیدیده گرفت . هزینه‌ های بسیار بالای نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته یکی از مشکلاتی است که گاهی اوقات گریبانگیر افراد ساختمان‌های مسکونی می‌شود. 

شرکت تابا الکترونیک به دلیل شناخت مایحتاج  مشتریانش این ویژگی را به در باز کن تابا اضافه کرده است، تا از هزینه‌های نصب دوربین مداربسته که یکی از آنها نیاز به یک سیستم جداگانه دارد که برای کنترل کردن خروجی دوربین‌های مدار بسته استفاده می شود تا حدودی کم تر باشد.

به وسیله این ویژگی آیفون تابا می‌توانید از واحد خودتان به دوربین‌های مداربسته وصل شوید و هر موقعی که دوست داشتید که مایل بودید تصویر‌ آن را از مانیتور نصب شده در داخل واحد خود ببینید، این ویژگی آیفون های تصویری  حس امنیت خاطری که به ساکنین ساختمان‌های مسکونی را می‌دهد و همینطور راحتی هر چه بیشتر دسترسی آنان به تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها‌‌‌‌‌ی مداربسته را ممکن می سازد.

شماره های تماس:

۰۹۰۳۲۸۰۴۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۸۶۶۶
۰۲۶۳۲۸۰۴۶۶۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =